Chmura tagów
"Ósemka"  "Salwator"  "Wybrałam życie"  aborcja  Abp Antoni Baraniak  abstynencja  aktorstwo  Al-Anon  alkohol  alkoholizm  Benedykt XVI  bł. Dominik Spadafora  bł. ks. Jerzy Popiełuszko  Bp Marek Solarczyk  bp Marian Rojek  Brygida Grysiak  charyzmat  cierpienie  co wybrać?  czego szukać?  Droga Neokatechumenalna  duszpasterstwo powołań  dzieci  Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów  edukacja  Edyta Stein  Eleni  formacja  grzech  homoseksualizm  Instytut Prymasa Wyszyńskiego  instytuty świeckie  jak znaleźć?  Jan Paweł II  Kard. Stefan Wyszyński  Karmel  Katarzyna Łaniewska  komunikacja  Ks. Jerzy Popiełuszko  listy o powołaniu  macierzyństwo  Małżeństwa niesakramentalne  małżeństwo  Maria Okońska  Maryja  media  metanoia  Michał Lorenc  miłosierdzie  ministranci  modlitwa  muzyka  narkomania  narkotyki  niesakramentalni  nowe wspólnoty  o. Piotr Jordan Śliwiński OFMCap.  o. Wojciech Jędrzejewski OP  obrona życia  ojcostwo  papież Franciszek  pijarzy  pokuta  powołanie  prostytucja  przebaczenie  przednowicjat  Rekolekcje ignacjańskie  rodzice  rodzicielstwo  rodzina  Rok Wiary  Ruch Światło-Życie  salezjanin  Sandra Kwiecień  sponsoring  spowiedź  szkoła  św. Benedykt z Nursji  Św. Józef Kalasancjusz  Św. Rita  świadectwa  świadectwo  teatr  temat maja - macierzyństwo  Teresa Benedykta od Krzyża  uzależnienia  wdowy konsekrowane  wesele bezalkoholwe  Wesle Wesel  wolontariat  Zakon Szkół Pobożnych
Wierzę w życie, które nie kończy się tutaj - 31.10.2013
Zamyślenia na Rok Wiary
Wierzę w Kościół, który Jezus posyła do świata 31.07.2013
Zamyślenia na Rok Wiary

Masz problem? Chcesz rozwiać wątpliwości? Nurtują Cię jakieś pytania? Napisz do nas:

Powołaniowcy:
Monika Duc SP
Piotr Recki SP
Tomasz Abramowicz SP
Home» Jak znaleźć?» Narzędzia» 360 sekund

360 sekund

360 sekund "Wolność w Sercu Jezusa"

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa"

Po raz kolejny Redakcja Profeto.pl zaprasza na rekolekcje wielkopostne. Jak zawsze będzie to cykl z serii 360 sekund. Niewiele potrzeba zatem czasu, aby móc przeżyć rekolekcje. Potrzeba natomiast otwartego serca. Tej otwartości życzymy i sobie, i Wam. Rekolekcje wygłosi o. Remigiusz Recław – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz łódzkiej wspólnoty „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to: „Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

...więcej
360 sekund - Jestem Owcą - zapowiedź

360 sekund – Jestem Owcą. Rekolekcje adwentowe na zakończenie Roku Miłosierdzia

Pasterz – pilnuje, wypasa, chroni, prowadzi na pastwiska. Owca – idzie za swoim pasterzem, jest chroniona i czuje się bezpieczna. Jestem owcą – ja i Ty. Mam Pasterza, Ty też go masz. Jeśli zgubiłeś drogę – odnajdziesz, bo On na Ciebie czeka, a kiedy widzi, że nie potrafisz na nią powrócić, sam wraca po Ciebie. Jestem Owcą – to kolejne rekolekcje internetowe, na które zapraszamy właśnie Ciebie. Daj się zaprosić, daj wyprowadzić się na pastwisko.

...więcej
Bliżej nieba - rekolekcje adwentowe - zapowiedź

360 sekund – Bliżej nieba – rekolekcje adwentowe 2015

Bliżej nieba to kolejny cykl rekolekcji adwentowych, które będą emitowane na naszym portalu przez kolejne cztery tygodnie w poniedziałki oraz czwartki dzięki uprzejmości redakcji Profeto.pl. Rekolekcje wygłosi ksiądz Artur Ważny, dyrektor Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji diecezji tarnowskiej.

...więcej
Umrzeć z miłości

360 sekund – „Umrzeć z miłości”

„Umrzeć z miłości” – tak zatytułowane są wielkopostne wideo-rekolekcje z cyklu „360 sekund”. Sercański portal ewangelizacyjny Profeto.pl zaprosił do ich poprowadzenia w tym roku ks. Andrzeja Gołębiowskiego, salezjanina.

...więcej
360 Sekund - Bliżej Nieba

360 Sekund – Bliżej Nieba

„Bliżej Nieba” - to niesłychanie poruszające rekolekcje, które przygotowaliśmy dla Was na tegoroczny Adwent. Wygłosi je ks. Krzysztof Porosło, którego artykuły można znaleźć w prasie katolickiej, a homilie obejrzeć na portalu Profeto.pl. Dzisiaj zapraszamy Cię na kolejne rekolekcje z cyklu 360 Sekund!

...więcej
360 sekund dla małżeństw

360 Sekund - Rekolekcje dla małżeństw

Już dziś chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich, a w szczególności małżeństwa na kolejny rekolekcyjny cykl. Dlaczego w szczególności małżeństwa? Dlatego, że te spotkania rekolekcyjne głoszone będą przez małżeństwa i dla małżeństw. Ot i tyle! Nowy cykl czas rozpocząć.

...więcej
360 Sekund - Miasto Bożej Obecności

360 Sekund - Miasto Bożej Obecności

Czy Bóg ukrywa się w mieście? Czy w nowoczesnym świecie możemy dostrzec znaki Jego obecności? Czy Jego miłość poradzi sobie ze zeświecczeniem i mimo tego przeniknie codzienność? O tym wszystkim w kolejnych rekolekcjach z cyklu 360 Sekund.

...więcej
360 Sekund – Powrót Ciemnych Nocy Nikodema

360 Sekund – Powrót Ciemnych Nocy Nikodema

Przed dwoma laty ks. Michał wygłosił pierwsze w swoim życiu rekolekcje internetowe pt.: Ciemne Noce Nikodema. Dzisiaj zapraszamy na ich powrót i próbę znalezienia odpowiedzi na pytanie, dlaczego Nikodem postanowił spotkać się z Jezusem? Przeżyj ponownie wielkopostną przygodę z Jezusem i Nikodemem!

...więcej
360 sekund - Jezus żyje!

360 Sekund - Jezus żyje

Wydarzenie bez precedensu! Kliknij i dowiedz się więcej o pierwszych w polskim internecie rekolekcjach ekumenicznych. Głoszą: Natalia Niemen, Bartek Jaskot, ks. Paweł Potoczny GR-KAT i ks. Michał Olszewski SCJ. Koniecznie powiedz o tym wydarzeniu swoim znajomym! START: Poniedziałek w Tygodniu Ekumenicznym.

...więcej
360 Sekund na Adwent 2013

360 Sekund na Adwent 2013 - Pierwsze tweety chrześcijaństwa

Wielkimi krokami zbliża się Adwent. Stąd nie może na naszym portalu zabraknąć internetowych rekolekcji. Jak zwykle będzie to zaledwie 6 minut, do których już zdążyliśmy Was przyzwyczaić. O czym tym razem? Przekonajcie się sami, klikając w zapowiedź.

...więcej
360 sekund - Kościół Boga Żywego

360 Sekund na zakończenie roku wiary - Kościół Boga Żywego

Zapraszamy Was na osiem nietuzinkowych katechez, które będą publikowane na profeto.pl we wtorki i czwartki. Ks. Wojciech Węgrzyniak zmierzy się w nich z najważniejszymi pytaniami dotyczącymi Kościoła, które nieraz sami sobie zadajemy, a jeśli nie, to na pewno powinniśmy to zrobić. Czyj jest Kościół? Na czym polega i do czego służy jego wymiar hierarchiczny? Co jest w Kościele zdrowiem, a co chorobą? Jaka jest właściwa proporcja między jego otwartością i zamknięciem? Czy Kościół może wykluczać?

...więcej
360 sekund - Serce w serce z Jezusem

360 sekund - Serce w serce z Jezusem

Czerwiec - miesiąc, w którym najwięcej mówi się o Miłości! O tej Miłości z krzyża, o Miłości zranionego Serca, zranionego z miłości i dla miłości! Zapraszamy na kolejne rekolekcje z cyklu 360 Sekund, w których o. Michał Legan, paulin z Jasnej Góry opowie nam o tej Miłości!

...więcej
W mocy Ducha - rekolekcje przed Zesłaniem

360 sekund przed Zesłaniem - W mocy Ducha

Realizując obietnicę tworzenia w Internecie rekolekcji on-line przez cały rok, wychodzimy z kolejną propozycją przeżycia 360 Sekund, w oczekiwaniu na dzień Pięćdziesiątnicy. "W mocy Ducha" to rekolekcje dla tych, którzy nie chcą "przespać" Zesłania Ducha Świętego!

...więcej
360 sekund na pustyni

360 sekund na pustyni - rekolekcje wielkopostne 2013

Już niebawem wystartują Internetowe Rekolekcje Wielkopostne z cyklu 360 sekund. Tym razem poprowadzi je ks. dr Krzysztof Napora SCJ. Już dziś zobacz o czym będą! Wyjdź na pustynię, "tam gdzie Bóg i tylko Bóg jest przewodnikiem"!

...więcej
360 sekund przy studni

360 Sekund przy studni - internetowe rekolekcje adwentowe 2012

Wielkimi krokami zbliża się do nas ten szczególny czas, oczekiwania na przyjście Pana! Stąd nasza wyjątkowa propozycja na Adwent! Pierwsze w Polsce internetowe rekolekcje, które będą głoszone także w języku migowym! START: 2 grudnia 2012 r. Zapraszamy!

...więcej
Rekolekcja o Bożej Miłości

Rekolekcje o Miłości Bożej

To kolejne już - po Ciemnych Nocach Nikodema, 360 Sekund - Blogowych Rekolekcjach Wielkopostnych oraz Wielkotygodniowych Rekolekcjach Internetowych - głoszenie Słowa Bożego on-line przez ks. Michała Olszewskiego SCJ. Tym razem cały cykl kilkunastu videokonferencji będzie poszukiwaniem Miłości Bożej w konkrecie dnia codziennego. Zapraszamy więc serdecznie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i posłaniu info o rekolekcjach wszędzie tam, gdzie ludzie poszukują miłości i są jej spragnieni.

...więcej