Chmura tagów
"Ósemka"  "Salwator"  "Wybrałam życie"  aborcja  Abp Antoni Baraniak  abstynencja  aktorstwo  Al-Anon  alkohol  alkoholizm  Benedykt XVI  bł. Dominik Spadafora  bł. ks. Jerzy Popiełuszko  Bp Marek Solarczyk  bp Marian Rojek  Brygida Grysiak  charyzmat  cierpienie  co wybrać?  czego szukać?  Droga Neokatechumenalna  duszpasterstwo powołań  dzieci  Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów  edukacja  Edyta Stein  Eleni  formacja  grzech  homoseksualizm  Instytut Prymasa Wyszyńskiego  instytuty świeckie  jak znaleźć?  Jan Paweł II  Kard. Stefan Wyszyński  Karmel  Katarzyna Łaniewska  komunikacja  Ks. Jerzy Popiełuszko  listy o powołaniu  macierzyństwo  Małżeństwa niesakramentalne  małżeństwo  Maria Okońska  Maryja  media  metanoia  Michał Lorenc  miłosierdzie  ministranci  modlitwa  muzyka  narkomania  narkotyki  niesakramentalni  nowe wspólnoty  o. Piotr Jordan Śliwiński OFMCap.  o. Wojciech Jędrzejewski OP  obrona życia  ojcostwo  papież Franciszek  pijarzy  pokuta  powołanie  prostytucja  przebaczenie  przednowicjat  Rekolekcje ignacjańskie  rodzice  rodzicielstwo  rodzina  Rok Wiary  Ruch Światło-Życie  salezjanin  Sandra Kwiecień  sponsoring  spowiedź  szkoła  św. Benedykt z Nursji  Św. Józef Kalasancjusz  Św. Rita  świadectwa  świadectwo  teatr  temat maja - macierzyństwo  Teresa Benedykta od Krzyża  uzależnienia  wdowy konsekrowane  wesele bezalkoholwe  Wesle Wesel  wolontariat  Zakon Szkół Pobożnych
Wierzę w życie, które nie kończy się tutaj - 31.10.2013
Zamyślenia na Rok Wiary
Wierzę w Kościół, który Jezus posyła do świata 31.07.2013
Zamyślenia na Rok Wiary

Masz problem? Chcesz rozwiać wątpliwości? Nurtują Cię jakieś pytania? Napisz do nas:

Powołaniowcy:
Monika Duc SP
Piotr Recki SP
Tomasz Abramowicz SP
Home» Jak znaleźć?» Narzędzia» 360 sekund» 360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu...

profeto.pl

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa"

360 sekund "Wolność w Sercu Jezusa" 360 sekund "Wolność w Sercu Jezusa"

Po raz kolejny Redakcja Profeto.pl zaprasza na rekolekcje wielkopostne. Jak zawsze będzie to cykl z serii 360 sekund. Niewiele potrzeba zatem czasu, aby móc przeżyć rekolekcje. Potrzeba natomiast otwartego serca. Tej otwartości życzymy i sobie, i Wam. Rekolekcje wygłosi o. Remigiusz Recław – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz łódzkiej wspólnoty „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to: „Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

Będziemy spotykać się w poniedziałki i czwartki.

Portal MojePowolanie.pl objął rekolekcje patronatem medialnym.

360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 9

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 9 "Wolność od rozpusty"

To nasze dziewiąte spotkanie. Po raz kolejny mówimy o wolności. O tym jak ją wyprosić u Jezusa i o tym jak w niej trwać. W dzisiejszym odcinku usłyszymy o wolności od rozpusty. Zapraszamy! Posłuchajcie!

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 8

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 8 "Nienarzekanie"

To nasze kolejne rekolekcyjne spotkanie. Dziś chcemy prosić, aby Jezus uwolnił nas od narzekania, od złego słowa. Jak to zrobić? O tym dowiecie się właśnie dziś. Bądźcie gotowi na – „nienarzekanie!”.

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 7

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 7 "Wolni od lęku"

Lęk jest czymś często dobrym – kiedy jest sygnałem, który chroni. Kiedy natomiast jest czymś co sprawia, że wszystko kręci się dookoła mnie, jest czymś, czego powinniśmy się pozbyć. Jak? O tym usłyszycie dziś. Zapraszamy!

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 6

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 6 "Brak wiary"

Dziś chcemy zatrzymać się nad brakiem wiary. Prosić o uwolnienie oraz je przyjąć. To kolejne nasze rekolekcyjne spotkanie. Zapraszamy na nie Ciebie i Twoich bliskich.

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 5

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 5 "Rytualizm"

Zapraszamy na piąty odcinek rekolekcji. Dziś będziemy mówić o modlitwie. Szczególnie o rytualizmie modlitwy, który dotyczy zarówno wierzących jak i niewierzących. O co chodzi? Posłuchajcie!

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 4

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 4 "Nie bądź przeciętny!"

Nie bądź przeciętny! Wszystko o co prosimy prowadzi do bycia z Bogiem, prowadzi do głębi. Głębia nie jest przeciętnością, miernotą. To coś znacznie więcej. Głębia daje niecodzienne życie. Proś o nią Jezusa. Zapraszamy na kolejny odcinek rekolekcji wielkopostnych.

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 3

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 3 "Wolne serce = Przebaczenie"

Dziś posłuchamy o przebaczeniu, które jest kluczem do przyjęcia uwolnienia. Chcesz być wolny? - Przebacz. Twoje serce ma być wolne! Zapraszamy!

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 2

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 2 "Maryja – Ta, która uwalnia"

Przyjmując uwolnienie trzeba coś z tym zrobić. Dziś będziemy słuchać o Maryi, o Matce która uwalnia. Ta która daje nam Jezusa, która nas do Niego podprowadza. Zapraszamy – wsłuchajcie się w słowa, które mówi do nas o. Remigiusz Recław SJ.

...więcej
360 sekund Wolność w Sercu Jezusa, odcinek 1

360 sekund - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 "Wolność w Sercu Jezusa", odc. 1 "Przyjmij z nadzieją"

Przyjmij uwolnienie. Przyjmij to, co daje Ci Bóg. Zadbaj o otrzymane dary, zatroszcz się o wolność. Wszystko cokolwiek odbierasz, przyjmuj z nadzieją! Zapraszamy Was na pierwszy odcinek rekolekcji wielkopostnych, które głosi o. Remigiusz Recław SJ.

...więcej

Komentarze (0) Dodaj komentarz

Dodanie komentarza wymaga rejestracji w serwisie.