Dom na Skale

Biblijny vlog o. Piotra Różańskiego SP

O. Piotr Różański SP jest przełożonym wspólnoty zakonnej w Bolszewie, gdzie pełni także posługę wikariusza w parafii, katechety w Szkole Podstawowej, duszpasterza młodzieży i studentów oraz opiekuna lektorów i Odnowy w Duchu Świętym.

Kalendarz wpisów
Luty 2020
P W Ś C P S N
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Home» Nasi blogerzy» Dom na Skale» Archiwum: Styczeń 2019

Archiwum: Styczeń 2019

Dom na Skale - 4 Niedziela Zwykła

Możesz odrzucić Jezusa? Możesz! - 4 Niedziela Zwykła

„Czy mogę odrzucić Jezusa? Czy mogę Jezusowi powiedzieć „nie”? Mogę! Mogę Go odrzucić, bo jestem wolnym człowiekiem i Bóg pozwala mi na to. Ale rodzi się pytanie czy wypada odrzucić miłość Bożą? Czy wypada powiedzieć Bogu „nie”?” - pyta o. Piotr rozważając Słowo Boże na IV Niedzielę Zwykłą.

...więcej
Dom na Skale - 3 Niedziela Zwykła

Co z tym Kościołem? - 3 Niedziela Zwykła

„Ty jesteś Kościołem. Ja jestem Kościołem. I Kościół, który nas otacza - nasi bliscy, nawet nieznajomi, nawet ci, których widujemy tylko raz na jakiś czas, potrzebują Ciebie, potrzebują mnie, żebyśmy stanowili jeden, żywy, piękny organizm, który zakorzeniony jest w osobie Pana Jezusa” - mówi o. Piotra rozważając Słowo Boże na III Niedzielę Zwykłą.

...więcej
Dom na Skale - 2 Niedziela Zwykła

Był ślub. Będzie wesele! - 2 Niedziela Zwykła

„Jeśli chodzi o małżeństwo i fragment Pisma Świętego dotyczący Kany Galilejskiej, musze potwierdzić, że pewna rzecz się sprawdza. Co zrobić, żeby na weselu niczego nam nie brakło? Zaprosić na nie Pana Jezusa. Tak rzeczywiście jest” - mówi Adam. Gość o. Piotra jest od prawie czterech lat mężem. W filmiku opowiada m.in. o kaszubskich zwyczajach weselnych.

...więcej
Dom na Skale - Objawienie Pańskie

K+M+B=??? - Objawienie Pańskie

Podążajmy za gwiazdą, podążajmy za światłem, otwierajmy swoje serce na światło Boże, byśmy potrafili zauważyć to wszystko co pochodzi od Boga i tego, który pochodzi od Boga. 

...więcej