Co ja czytam?

Blog poświęcony książkom i czytaniu. Prezentujemy nowości wydawnicze. Recenzujemy - polecamy pozycje wartościowe, odradzamy te, które niewarte są uwagi. Publikujemy fragmenty książek i rozmowy na ich temat. Zapraszamy do konkursów, w których można wygrać ...książki.

Kalendarz wpisów
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Home» Nasi blogerzy» Co ja czytam?» Konkursy

Konkursy

Być mądrą mamą - wydawnictwo Koinonia

Konkurs na Dzień Matki

Portal MojePowolanie.pl wraz z wydawnictwem KOINONIA zapraszają do udziału w konkursie z okazji Dnia Matki. Do wygrania audiobook Aliny Wieji „Być mądrą mamą”.

...więcej
Książki wydawnictwa Koinonia

Wakacyjny konkurs z wydawnictwem KOINONIA

Portal MojePowolanie.pl wraz z wydawnictwem KOINONIA zapraszają do udziału w wakacyjnym konkursie. Do wygrania kilka książek Lindy Dillow, Aliny Wieji i Jacka Countrymana.

...więcej
„Liturgia Jezusa Chrystusa”

„Liturgia Jezusa Chrystusa” – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić dwa. Nagrodzeni zostali pani Joanna z Krakowa i pan Kamil z Tomaszowa Lubelskiego.

...więcej
„Liturgia Jezusa Chrystusa”

„Liturgia Jezusa Chrystusa” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem eSPe zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka ks. Krzysztofa Porosły „Liturgia Jezusa Chrystusa. O uwielbieniu Boga i uświęceniu człowieka”.

...więcej
"Święte rodzicielstwo"

„Święte rodzicielstwo” – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić cztery. Nagrodzeni zostali panie Monika z Białegostoku i Anna ze Szczytna oraz panowie Daniel z Krosna i Andrzej z Chrzanowa.

...więcej
"Święte rodzicielstwo"

„Święte rodzicielstwo” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem Aetos zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka Gary’ego Thomasa „Święte rodzicielstwo”.

...więcej
"Święte małżeństwo"

„Święte małżeństwo” – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić trzy. Nagrodzeni zostali panie Marzena z Wodzisławia i Sylwia z Kraśnika oraz panowie Łukasz z Krakowa i Sebastian z Milicza.

...więcej
"Święte małżeństwo"

„Święte małżeństwo” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem Aetos zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka Gary’ego Thomasa „Święte małżeństwo”.

...więcej
„Wyścig z diabłem”

„Wyścig z diabłem” – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić trzy. Nagrodzeni zostali Tomasz z Jarosławia, Agata z Tczewa i Maria z Oleśnicy.

...więcej
„Wyścig z diabłem”

„Wyścig z diabłem” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem eSPe zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka Josepha Pearce’a „Wyścig z diabłem”.

...więcej
„Święty Jan Paweł II”

„Święty Jan Paweł II” – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić trzy. Nagrodzeni zostali Przemek z Mazewa Dworskiego, Kamil z Gdańska i Karolina z Cieszyna.

...więcej
„Święty Jan Paweł II”

„Święty Jan Paweł II” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem eSPe zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka Anny Matusiak „Święty Jan Paweł II. Świadectwa, przepowiednie, znaki”.

...więcej
"Stworzona, by pragnąć"

„Stworzona, by pragnąć” – rozstrzygnięcie konkursu

„Mam kilka życiowych marzeń, w tym dwa najważniejsze. Jedno z nich dotyczy mojej dwójki dzieci. Kiedy byłam jeszcze osobą bezdzietną nie zdawałam sobie sprawy jaką ciężką pracą jest wychowanie dzieci. Teraz, kiedy mam już swoje dwie damy z siedmioletnią różnicą wieku o bardzo ekspresyjnych charakterach, wiem jaki to ciężki kawałek chleba. Tak więc moje marzenie to nauczyć je jak być człowiekiem o silnym i niezłomnym charakterze, jak mieć swoje zdanie, które oprze się złym wpływom, jak nie bać się walczyć o sukces bez rozpychania się łokciami. Marzę o tym bym umiała im przekazać jak być wartościowym człowiekiem w dzisiejszym świecie”.

...więcej
"Stworzona, by pragnąć"

„Stworzona, by pragnąć” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem Aetos zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka Lysy TeKeurst „Stworzona, by pragnąć”.

...więcej
„Kwiatki Jana XXIII”

Kwiatki Jana XXIII – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić trzy. Nagrodzeni zostali panowie: Jan z Tomaszowa Mazowieckiego i Jarosław z Gliwic oraz pani Dominika z Warszawy.

...więcej
„Kwiatki Jana XXIII”

Kwiatki Jana XXIII – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem eSPe zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka Roberta Kowalewskiego „Kwiatki Jana XXIII”.

...więcej
"Geniusz ortodoksji"

„Geniusz ortodoksji” – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić trzy. Nagrodzeni zostali panowie: Dominik z Wrocławia, Karol z Krapkowic i Sebastian z Bielska-Białej.

...więcej
"Geniusz ortodoksji"

„Geniusz ortodoksji” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem eSPe zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka Jaremy Piekutowskiego „G.K. Chesterton. Geniusz ortodoksji”.

...więcej
"Szukaj Jego oblicza"

„Szukaj Jego oblicza” – rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych maili zdecydowaliśmy się docenić cztery. Nagrodzeni zostali: panie Dominika z Rawicza, Aleksandra z Krosna oraz panowie Sławek z Zawoni i Jarosław z Wambierzyc.

...więcej
"Szukaj Jego oblicza"

„Szukaj Jego oblicza” – KONKURS

Portal „Moje powołanie” wraz z wydawnictwem eSPe zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania książka o. Michała Legana OSPPE „Szukaj Jego oblicza. O obrazach Boga niewidzialnego”.

...więcej
112345» 5