Chmura tagów
"Ósemka"  "Salwator"  "Wybrałam życie"  aborcja  Abp Antoni Baraniak  abstynencja  aktorstwo  Al-Anon  alkohol  alkoholizm  Benedykt XVI  bł. Dominik Spadafora  bł. ks. Jerzy Popiełuszko  Bp Marek Solarczyk  bp Marian Rojek  Brygida Grysiak  charyzmat  cierpienie  co wybrać?  czego szukać?  Droga Neokatechumenalna  duszpasterstwo powołań  dzieci  Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów  edukacja  Edyta Stein  Eleni  formacja  grzech  homoseksualizm  Instytut Prymasa Wyszyńskiego  instytuty świeckie  jak znaleźć?  Jan Paweł II  Kard. Stefan Wyszyński  Karmel  Katarzyna Łaniewska  komunikacja  Ks. Jerzy Popiełuszko  listy o powołaniu  macierzyństwo  Małżeństwa niesakramentalne  małżeństwo  Maria Okońska  Maryja  media  metanoia  Michał Lorenc  miłosierdzie  ministranci  modlitwa  muzyka  narkomania  narkotyki  niesakramentalni  nowe wspólnoty  o. Piotr Jordan Śliwiński OFMCap.  o. Wojciech Jędrzejewski OP  obrona życia  ojcostwo  papież Franciszek  pijarzy  pokuta  powołanie  prostytucja  przebaczenie  przednowicjat  Rekolekcje ignacjańskie  rodzice  rodzicielstwo  rodzina  Rok Wiary  Ruch Światło-Życie  salezjanin  Sandra Kwiecień  sponsoring  spowiedź  szkoła  św. Benedykt z Nursji  Św. Józef Kalasancjusz  Św. Rita  świadectwa  świadectwo  teatr  temat maja - macierzyństwo  Teresa Benedykta od Krzyża  uzależnienia  wdowy konsekrowane  wesele bezalkoholwe  Wesle Wesel  wolontariat  Zakon Szkół Pobożnych
Wierzę w życie, które nie kończy się tutaj - 31.10.2013
Zamyślenia na Rok Wiary
Wierzę w Kościół, który Jezus posyła do świata 31.07.2013
Zamyślenia na Rok Wiary

Masz problem? Chcesz rozwiać wątpliwości? Nurtują Cię jakieś pytania? Napisz do nas:

Powołaniowcy:
Monika Duc SP
Piotr Recki SP
Tomasz Abramowicz SP
Home» O nas» Nasz patronat» I Chrześcijańskie Targi Ślubne

I Chrześcijańskie Targi Ślubne

Chrześcijańskie Targi Ślubne Chrześcijańskie Targi Ślubne

Już są! Pierwsze w Polsce Targi Ślubne, które pomogą Wam zaplanować i zorganizować najważniejszy dzień w waszym życiu, i to pod każdym względem!

Wśród wystawców pojawią się najlepsi specjaliści z całego Podkarpacia. Fotografowie, salony mody ślubnej, wedding plannerzy, zespoły, muzyczne, fryzjerzy, jubilerzy... wszystko czego potrzebujecie aby zorganizować swoją uroczystość weselną!

Ale to nie wszystko. Dobrze wiemy że ślub i wesele to nie tylko piękne stroje i dobra zabawa. To przede wszystkim cudowne wydarzenie. Dzień nowego początku, gdy "jedna melodia zaczyna grać w dwóch sercach"... Dlatego sięgamy dalej.

Propozycja Chrześcijańskich Targów Ślubnych to propozycja przeżycia chwili zaślubin jako wielkiego wydarzenia duchowego.

Tutaj dowiecie się w jaki sposób przygotować swoją duszę na to wydarzenie. Usłyszycie konkretne wskazówki , weźmiecie udział w warsztatach, które pogłębią Wasze relacje narzeczeńskie.

Podczas targów odbędą się spotkania z cyklu "Piękni bo Płodni", będziecie mogli skorzystać z doświadczenia specjalistów, spotkać się z panią Iwoną Koprowską instruktorką CrMS (Modelu Creightona) specjalistką z zakresu monitorowana płodności małżeńskiej i zdrowia kobiety.

Obejrzyj zapowiedź targów

Nie zabraknie też smaczków :) a pośród nich wskazówek, jak przygotować wieczór kawalerski, panieński, tak żeby było czadowo i wartościowo, jak to zrobić by noc poślubna była pełna pasji, namiętności i wyjątkowa ponad wszystkie?

Damy Wam także konkretne przykłady, pomysły i wskazówki, jak zorganizować swoje wesele tak by goście zapamiętali je do końca życia, a przy tym ograniczyć koszty o 30, 40, 50... procent :)

Chrześcijańskie Targi Ślubne to wydarzenie charytatywne! cały dochód zostanie przeznaczony na misje, celem jest budowa centrum edukacyjnego w miejscowości Bajbokum w Czadzie. Może jeszcze o tym nie wiecie, ale i Wy możecie dołożyć swoją cegiełkę do budowy szkoły. W bardzo prosty sposób... wystarczy że dołączycie do projektu Czadowa Para Młoda. A na Targach na pewno usłyszycie nasze zaproszenie.

Komentarze (0) Dodaj komentarz

Dodanie komentarza wymaga rejestracji w serwisie.