Chmura tagów
"Ósemka"  "Salwator"  "Wybrałam życie"  aborcja  Abp Antoni Baraniak  abstynencja  aktorstwo  Al-Anon  alkohol  alkoholizm  Benedykt XVI  bł. Dominik Spadafora  bł. ks. Jerzy Popiełuszko  Bp Marek Solarczyk  bp Marian Rojek  Brygida Grysiak  charyzmat  cierpienie  co wybrać?  czego szukać?  Droga Neokatechumenalna  duszpasterstwo powołań  dzieci  Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów  edukacja  Edyta Stein  Eleni  formacja  grzech  homoseksualizm  Instytut Prymasa Wyszyńskiego  instytuty świeckie  jak znaleźć?  Jan Paweł II  Kard. Stefan Wyszyński  Karmel  Katarzyna Łaniewska  komunikacja  Ks. Jerzy Popiełuszko  listy o powołaniu  macierzyństwo  Małżeństwa niesakramentalne  małżeństwo  Maria Okońska  Maryja  media  metanoia  Michał Lorenc  miłosierdzie  ministranci  modlitwa  muzyka  narkomania  narkotyki  niesakramentalni  nowe wspólnoty  o. Piotr Jordan Śliwiński OFMCap.  o. Wojciech Jędrzejewski OP  obrona życia  ojcostwo  papież Franciszek  pijarzy  pokuta  powołanie  prostytucja  przebaczenie  przednowicjat  Rekolekcje ignacjańskie  rodzice  rodzicielstwo  rodzina  Rok Wiary  Ruch Światło-Życie  salezjanin  Sandra Kwiecień  sponsoring  spowiedź  szkoła  św. Benedykt z Nursji  Św. Józef Kalasancjusz  Św. Rita  świadectwa  świadectwo  teatr  temat maja - macierzyństwo  Teresa Benedykta od Krzyża  uzależnienia  wdowy konsekrowane  wesele bezalkoholwe  Wesle Wesel  wolontariat  Zakon Szkół Pobożnych
Wierzę w życie, które nie kończy się tutaj - 31.10.2013
Zamyślenia na Rok Wiary
Wierzę w Kościół, który Jezus posyła do świata 31.07.2013
Zamyślenia na Rok Wiary

Masz problem? Chcesz rozwiać wątpliwości? Nurtują Cię jakieś pytania? Napisz do nas:

Powołaniowcy:
Monika Duc SP
Piotr Recki SP
Tomasz Abramowicz SP
Home» Kalendarium» KURS Nowe życie z Bogiem

KURS Nowe życie z Bogiem

Zapraszamy na intensywne, ale prowadzone w niezwykły sposób, rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży (18+). Jeszcze się nie zdarzyło, by ktoś na te rekolekcje pojechał, a potem żałował. A jeździli różni: słabo i bardziej wierzący, praktykujący i niepraktykujący, zbuntowani… Kurs poprowadzi wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji z Nowego Sącza.

Kiedy i gdzie odbywa się Kurs?
Spotykamy się w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2012 r. w ośrodku rekolekcyjnym przy Sanktuarium Ecce Homo w Krakowie przy ul. Woronicza 10. Rozpoczynamy w piątek o godz. 17.00, kończymy w niedzielę ok. godz. 14.00.

Jak tam dojechać?
Z Dworca Głównego PKP i PKS należy przejść na ul. Pawią (przystanek: Galeria Krakowska Zachód), a stamtąd dojechać autobusem linii 105 lub 405. Wysiąść na przystanku Opolska Estakada (obok muru klasztoru Sióstr Albertynek).

Ile to kosztuje?
Koszt to 80 PLN (wyżywienie, zakwaterowanie). To, że ktoś w tej chwili nie jest w stanie wydać takich pieniędzy nie może stać się dla niego przeszkodą w wyjeździe. W takich sytuacjach szczerze porozmawiaj z Twoim duszpasterzem, proboszczem czy dyrektorem.

Co należy zabrać?
Koniecznie: śpiwór, Pismo Święte, notatnik i obuwie zamienne do poruszania się po ośrodku. Ponadto wszystko to, co potrzebne jest na kilkudniowy wyjazd. Nie ma sensu zabierania komputerów, bo i tak nie będzie okazji, by z nich skorzystać.

A jak się zapisać?
Można u swojego duszpasterza bądź u o. Tomasza Abramowicza: abramowicz@pijarzy.pl. W razie pytań dzwoń: +48603723464.
Czas goni jak szalony, więc się pospiesz.